Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Виїзне засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради
---

Виїзне засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради

Перший заступник начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Руслан Мазур та заступник начальника відділу з питань трудових відносин та зайнятості Світлана Салига 05 липня 2019 року взяли участь у виїзному спільному розширеному засіданні виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради та Ради обласного об’єднання організацій роботодавців на ПрАТ “Івано-Франківськцемент” (с.Ямниця, Тисменицький р-н).

На засіданні обговорювалося питання про стан співпраці та перспективи координації діяльності роботодавців, органів виконавчої влади та структур зайнятості населення в області, мотивування роботодавців у створенні нових робочих місць. Також було затверджено Положення про порядок проведення обласного конкурсу на присвоєння звання “Кращий роботодавець року”.

За результатами засідання були визначені чіткі доручення та прийняті відповідні рішення.

На завершення засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради та Ради обласного об’єднання організацій роботодавців для всіх присутніх голова правління ПрАТ “Івано-Франківськцемент” Микола Круць провів змістовну та пізнавальну екскурсію підприємством.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67