Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Проведений семінар з питань застосування норм законодавства про працю для представників підприємств та фізичних осіб-підприємців м. Долини
---

Проведений семінар з питань застосування норм законодавства про працю для представників підприємств та фізичних осіб-підприємців м. Долини

Головним державним інспектором Управління Держпраці в Івано-Франківській області для представників підприємств та фізичних осіб-підприємців м. Долини проведено два інформаційно-консультативні семінари з питань застосування норм законодавства про працю.

Зокрема, розглянуті питання щодо застосування трудового законодавства у сфері оплати праці, дотримання чинного законодавства щодо дотримання мінімальних державних  гарантій в оплаті праці, забезпечення гарантій мобілізованим працівникам, які проходять військову службу. Також звернуто увагу на особливості застосування Закону України «Про відпустки».

Окремо роз’яснено порядок і умови надання основних та додаткових відпусток. Наголошено на відповідальності за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці працівників та дотримання вимог надання гарантій працівникам, які проходять військову службу.

Під час заходу учасники семінару мали можливість проконсультуватися з найважливіших проблемних питань з якими зустрічаються у повсякденній роботі у сфері трудових відносин.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67