Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В сільськогосподарському виробничому кооперативі ім. Івана Франка проведено семінар-нараду
---

В сільськогосподарському виробничому кооперативі ім. Івана Франка проведено семінар-нараду

3 метою профілактики виробничого травматизму та зменшення кількості випадків травмування працівників під час жнивної компанії та збирання врожаю посадовими особами управління Держпраці в Івано-Франківській області проведено превентивний захід у сільськогосподарському виробничому кооперативі імені Івана Франка в селі Іваниківка Богородчанського району Івано-Франківської області.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці Марія Возняк роз’яснила, які організаційні заходи повинні бути проведені перед початком збиральних робіт, питання про безпеку дорожнього руху в період жнив. Особливу увагу звернула на дотримання вимог електробезпеки в частині використання електроприладів та агрегатів, наявності справних дротів та заземлення зварювальних та інших агрегатів, справного з ізольованими ручками інструменту, провисання електропроводів та кабелів нижче 2 метрів від землі.

Головний державний інспектор відділу з питань трудових відносин та зайнятості  Управління Ігор Заєць розповів про оформлення трудових відносин та оплату праці працівників сільського господарства, про відповідальність роботодавців за порушення вимог трудового законодавства.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67