Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Інспектори Управління Держпраці провели інформаційно-консультативний семінар для одного з селянсько-фермерських господарств Тлумацького району
---

Інспектори Управління Держпраці провели інформаційно-консультативний семінар для одного з селянсько-фермерських господарств Тлумацького району

Головні державні інспектори Управління Держпраці в Івано-Франківській області Микола Олексюк та Вікторія Степанкова провели інформаційно-консультативний семінар з питань застосування норм законодавства про працю та «Про підсумки перевірки дотримання вимог законодавчих  та нормативно-правових актів з охорони праці у селянському (фермерському) господарстві» для СФГ Бойцана Михайла Івановича с. Ісаків, Тлумацького району. 

Зокрема, розглянуті питання щодо застосування трудового законодавства у сфері оплати праці, дотримання чинного законодавства щодо дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Також, звернуто увагу на особливості застосування Закону України  «Про відпустки», дотримання  вимог безпеки під час збирання зернових та проведення ремонту і технічного обслуговування  техніки.     

Окремо роз’яснено порядок і умови надання основних та додаткових відпусток. Наголошено на відповідальності за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці працівників.

Під час заходу учасники семінару мали можливість проконсультуватися з інспекторами з найважливіших проблемних питань з якими зустрічаються у повсякденній роботі у сфері  трудових  відносин.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67