Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Інспектор Управління Держпраці провів інформаційно-консультативний семінар з працівниками виконавчого комітету Матеївецької сільської ради ОТГ
---

Інспектор Управління Держпраці провів інформаційно-консультативний семінар з працівниками виконавчого комітету Матеївецької сільської ради ОТГ

Головний державний інспектор Управління Держпраці в Івано-Франківській області Володимир Соловйов провів інформаційно-консультативний семінар з питань застосування норм законодавства про працю «Особливості здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю в ОТГ» з працівниками виконавчого комітету Матеївецької сільської ради ОТГ Коломийського району. Ініціатором проведення заходу став сільський голова Матеївецької ОТГ Петро Книшук.

Зокрема, розглянуті питання щодо застосування трудового законодавства у сфері оформлення трудових відносин та оплати праці суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність на території ОТГ.

Окремо роз’яснено порядок і умови введення до штатного розкладу виконавчого комітету Матеївецької сільської ради ОТГ посади інспектора з питань трудових відносин та зайнятості. Наголошено на особливостях роботи інспектора в умовах визнання шостим апеляційним судом не чинною постанови № 295.

Під час проведення заходу учасники семінару мали можливість проконсультуватись з інспектором з актуальних питань застосування законодавства про працю.

Сільський голова Матеївецької ОТГ запевнив, що проведення подібних семінарів буде відбуватись на регулярній основі.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67