Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В Івано-Франківську підприємець сплатить штраф за використання праці двох неоформлених працівників
---

В Івано-Франківську підприємець сплатить штраф за використання праці двох неоформлених працівників

Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду підтверджено правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск двох осіб до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Під час проведення інспекційного відвідування в обласному центрі у фізичної особи - підприємця, що надає перукарські послуги у одному із салонів краси інспекторами праці виявлено двох неоформлених працівниць.

За вказане порушення законодавства про працю Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області винесено постанову про накладення штрафу на фізичну особу – підприємця у розмірі 223 380 гривень.

Не погодившись з даним рішенням фізична особа - підприємець звернувся до суду із вимогою скасувати постанову з підстав її протиправності.

За результатами розгляду адміністративної справи суд дійшов до висновку, що фізичною особою-підприємцем здійснено допуск двох працівниць до роботи без належного оформлення з ними трудових відносин. Так, суд у своїй постанові погодився з доводами Управління Держпраці щодо порушення фізичною особою-підприємцем вимог ч.3 ст. 24 КЗпП України.

Таким чином Постанова про накладення штрафу на фізичну особу-підприємця у розмірі 223 380 грн. визнана правомірною та підлягає стягненню у примусовому порядку.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67