Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » На засіданні комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики розглянули питання із виплати заборгованості зарплати медикам
---

На засіданні комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики розглянули питання із виплати заборгованості зарплати медикам

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло взяв участь в засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Основним питанням, яке розглядали депутати було стан виплати заробітної плати працівникам, сплати обов’язкових податкових платежів, протермінованої заробітної плати в закладах охорони здоров’я області.

Так, станом на 1 вересня 2019 року заборгованість із виплати заробітної плати перед медичними працівниками області становить 32 мільйони гривень.

Голова комісії Манолій Піцюряк акцентував, що окрім боргів із зарплатні лікарні також протермінували сплати ЄСВ та ПДФО, а це ще 60 мільйонів гривень.

«Згідно нашого положення, а також розпорядження голови облдержадміністрації ми маємо здійснювати контроль за виплатою заробітної плати та постійний моніторинг щодо стану заборгованості перед всіма працівниками, в тому числі працівниками медичних закладів. Але жодної такої інформації до Управління Держпраці не надходило. Органи виконавчої влади приховують реальний стан із виплати зарплатні медичним працівникам, станом на 4 вересня Управління Держпраці не отримало інформації ні від департаменту фінансів, ні від департаменту охорони здоров’я, а також районних адміністрацій. Фактично ми отримали цю інформацію від депутатського корпусу на засіданні комісії. Це є неприпустимо допускати заборгованість перед лікарями, люди повинні отримувати за свою роботу відповідну винагороду, а всі хто допустив повинні нести відповідальність. Зокрема, прострочення виплати заробітної плати більше ніж на місяць тягне за собою кримінальну відповідальність», - наголосив Ігор Росипайло, - Управління Держпраці і в подальшому буде здійснювати моніторинг по виплаті заробітної плати і боротися із прихованою заборгованістю. Ми будемо звертатись до працівників та медичних закладів, щоб вони надавали нам інформацію чи така ситуація існує. Звернення про невиплату зарплати може бути й анонімне. Нам достатньо будь-якого сигналу, щоб зреагувати на невиплату заробітної плати».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67