Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » З працівниками ПрАТ «Перспектив» говорили про вимоги безпеки під час виконання робіт з обробітку грунту
---

З працівниками ПрАТ «Перспектив» говорили про вимоги безпеки під час виконання робіт з обробітку грунту

З метою профілактики виробничого травматизму головним державним інспектором відділу нагляду в АПК та СКС Миколою Олексюком проведено превентивний захід з працівниками Вербівцівського відділку філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив» в с. Вербівці Городенківського району з питань дотримання вимог безпеки під час виконання робіт з обробітку грунту  та проведення ремонту  і технічного обслуговування техніки.

Державний інспектор роз’яснив присутнім які організаційні заходи повинні бути проведені перед початком робіт, вимоги правил безпеки під час виконання робіт з обробітку ґрунту та проведення ремонту і технічного обслуговування машин і обладнання сільськогосподарського виробництва. Зокрема, було звернено увагу на належні і безпечні на кожному робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, безпеку виконання робіт при підготовці ґрунту під посів, при посіві, збиранні пізніх сільськогосподарських культур та ремонті і технічному обслуговуванні техніки, безпеку дорожнього руху, електробезпеку.

Також було приведено статистику нещасних випадків в Україні та області, обставини та причини окремих з них, наголошено на обов’язок працівника дбати про особисту безпеку і здоров’я, безпеку оточуючих людей в процесі праці, знати і виконувати вимоги інструкцій з охорони праці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67