Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Відбулась нарада з арбітражними керуючими підприємств-боржників області
---

Відбулась нарада з арбітражними керуючими підприємств-боржників області

В приміщенні Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області відбулась нарада з арбітражними керуючими підприємств-боржників області.

В нараді прийняв участь начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло, представники Управління статистики, обласної державної адміністрації, міської ради та арбітражні керуючі.

Головним питанням порядку денного було стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство та визначення шляхів погашення заборгованості із заробітної плати.

Начальник Управління Держпраці Ігор Росипайло вкотре зауважив, що завданням контролюючих органів є не оштрафувати бізнес, а запобігти порушенню.

«Ми сьогодні тут всі зустрілись для того щоб спільно з управлінням юстиції, обласною адміністрацією та арбітражними керуючими знайти спільні шляхи вирішення проблеми як виплатити людям заборговану заробітну плату. Людям необхідно виплатити зароблені ними кошти», - наголосив Ігор Росипайло.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67