Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Ознайомлення школярів з роботою котельні
---

Ознайомлення школярів з роботою котельні

19 вересня 2019 року Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області спільно з ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» для школярів 10 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів № 25 організовано ознайомлення з роботою котельні мікрорайону «Позитрон» по вул. Симоненка.

Начальник теплового району «Позитрон» - Воронич Володимир Васильович розповів дітям про роботу котельні та її будову. Зокрема, надано інформацію про різні теплотехнічні властивості та акцентовано увагу дітей на те, що дана котельня обслуговує десятки будинків великого мікрорайону міста, які знаходяться на різній відстані.

«Розуміння безпечних умов праці необхідно розвивати з самого дитинства, тому Управління Держпраці впроваджує програму для школярів області, з метою розповіcти учням про застосування охорони праці, безпечних умови праці та гігієни праці, а також індивідуальних та колективних засобів захисту. І таке спілкування ми будемо проводити на різних виробничих об’єктах області» - наголосив Росипайло Ігор Ярославович – начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

Управління Держпраці в Івано-Франківській області проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання охорони праці та безпечних умов праці при експлуатації обладнання на виробництвах Івано-Франківської області.

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67