Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В Івано-Франківську провели навчальний практикум для інспекторів праці органів місцевого самоврядування
---

В Івано-Франківську провели навчальний практикум для інспекторів праці органів місцевого самоврядування

В Івано-Франківську фахівці Управління Держпраці провели навчальний практикум для інспекторів праці органів місцевого самоврядування на тему: «Особливості здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та відновлення права органів місцевого самоврядування здійснювати відповідний контроль».

Захід організований Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області спільно з регіональним відділенням ВАОМС «Асоціація міст України» в рамках проекту «ПРОМІС».

Участь в практикумі взяли начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло, в.о. начальника Головного управління ДПС в області Юрій Якимишин, заступник начальника головного управління ПФУ в області Валерій Семанишин, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення ВАОМС «Асоціація міст України» Юрій Стефанчук, фахові спеціалісти відповідних структур та інспектори праці органів місцевого самоврядування.

«Кожен інспектор в ОТГ знає скільки в них підприємців і скільки з них ведуть свій бізнес офіційно. Тому реалізація на місцях виконавчими органами наданих їм повноважень у сфері праці надасть можливість спільними зусиллями захищати трудові права більшої кількості працівників області та сприятиме збільшенню надходжень до бюджетів територіальних громад за рахунок зростання сум сплачених податків та загальнообов’язкових відрахувань із заробітної плати», - наголосив Ігор Росипайло.

Начальник відділу з трудових відносин та зайнятості Іванна Дубнюк роз’яснила присутнім інспекторам праці їхні повноваження відповідно до нового Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 823 від 21 серпня 2019 року.

Також розповіла інспекторам праці органів місцевого самоврядування щодо організації та проведення інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань, роз’яснила правильність складення акта та припису. Особливу увагу було звернуто на застосування заходів до притягнення об’єкта відвідування до відповідальності за допущенні порушення законодавства про працю.

Начальник відділу з питань державного нагляду за додержанням законодавства про працю Ілона Бондаренко наголосила на порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю, в тому числі виявленні порушень та недоліків під час здійснення виконавчими органами місцевого самоврядування повноважень, визначених законодавством України та рекомендаціями АМУ і Держпраці з цих напрямів діяльності.

Введення посади інспектора з питань праці дає можливість органам місцевого самоврядування своїми силами вирішити питання щодо контролю за своєчасною виплатою заробітної плати, додержанням мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізацією трудових відносин в районі.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67