Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Засідання круглого столу з роботодавцями Загвіздянської ОТГ
---

Засідання круглого столу з роботодавцями Загвіздянської ОТГ

Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості в приміщенні Загвіздянської сільської ради  організовано та проведено засідання круглого столу для роботодавців Загвіздянської об'єднаної територіальної громади на тему: «Співпраця служби зайнятості і роботодавців – один з головних пріоритетів реалізації державної політики зайнятості».

В засіданні взяли участь: головний інспектор відділу з питань гігієни та експертизи умов праці управління Держпраці в Івано-Франківській області Оксана Острижнюк, начальник відділу забезпечення наповнення бюджету №2 головного УПФ України в Івано-Франківській області Ольга Паньків, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тисменицької районної філії Тетяна Грєшнікова та роботодавці Загвіздянської ОТГ.

Оксана Острижнюк розповіла  про те, що легальна праця та заробітна плата є надзвичайно важливими для наповнення місцевого бюджету та розвитку територіальної громади. Детально зупинилась на фінансових санкціях за порушення трудового законодавства.

Тетяна Грєшнікова ознайомила присутніх із сучасними інструменти регулювання ринку праці, новими важелями стимулювання зайнятості та створення нових робочих місць, станом ринку праці та  поінформувала про послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям. Приділила увагу  новим формам роботи та сучасним інформаційним технологіям, зокрема електронним сервісам для роботодавців та шукачів роботи, реалізованими на сайті Державної служби зайнятості та про можливість подання інформації про наявні робочі місця за допомогою цих сервісів.

«Небезпека «тіньової» зарплати, як і «тіньової» зайнятості, полягає не тільки у тому, що бюджет недоотримає кошти, мінімізуються надходження до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування, а особливо в тому, що люди не матимуть змоги отримувати соціальні виплати та пенсію, яка відповідає рівню їх реальної зарплати», - відмітила Ольга Паньків.

В ході засідання круглого столу всі присутні мали змогу задати питання та отримали на них вичерпні відповіді.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67