Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Приватне підприємство з Івано-Франківщини сплатить понад мільйон гривень штрафу за допуск працівників до роботи без трудових договорів
---

Приватне підприємство з Івано-Франківщини сплатить понад мільйон гривень штрафу за допуск працівників до роботи без трудових договорів

Рішенням суду апеляційної інстанції підтверджено правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск десятьох працівників до роботи без належного оформлення трудових відносин.

В ході проведеного інспекційного відвідування на теренах області на підприємстві, що займається прісноводним рибництвом інспектором праці виявлено, що адміністрація підприємства підміняла трудові відносини цивільно-правовими чим порушувала ч.3 ст.24 КЗпП України в частині допуску десятьох працівників до роботи без належного оформлення із ними трудових відносин.

За дане порушення законодавства про працю Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області на суб’єкта господарювання винесено постанову якою накладено штраф у розмірі 1 116 900 гривень.

Не погодившись з даною постановою адміністрація підприємства звернулося з адміністративним позовом до суду із вимогою скасувати постанову з підстав її протиправності.

За результатами розгляду адміністративної справи суд дійшов висновку, що підприємством допущено порушення  вимог ч.3 ст. 24 КЗпП України, а саме здійснено допуск десятьох працівників до роботи без належного оформлення із ними трудових відносин, а тому постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду визнано правомірними дії Управління Держпраці, а позивачу відмовлено в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

Таким чином Постанова про накладення штрафу у розмірі 1 116 900 грн. визнана правомірною та підлягає стягненню у примусовому порядку.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67