Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Агропромислові підприємства області в зоні особливої уваги фахівців Управління Держпраці
---

Агропромислові підприємства області в зоні особливої уваги фахівців Управління Держпраці

Івано-Франківщина один із аграрних регіонів України, де земля і погодні умови сприяють ефективному розвитку цієї галузі. Однак, сільське господарство в Івано-Франківській області належить до галузей, які перебувають у групі ризику щодо використання незадекларованої праці.

 Головні державні інспектори відділу з питань трудових відносин та зайнятості розпочали проведення позапланових заходів контролю у формі інспекційних відвідувань в сільськогосподарських підприємствах Рогатинського району з питань дотримання вимог законодавства в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками, строків виплати заробітної плати, мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Фахівцями Управління Держпраці також було відвідано агропромислові підприємства області в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та надано рекомендації щодо застосування деяких норм чинного законодавства про працю і роз’яснено негативні наслідки, які можуть призвести у разі використання праці неоформлених працівників.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67