Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Судом підтверджено правомірність накладення штрафу за неналежне оформлення трудових відносин
---

Судом підтверджено правомірність накладення штрафу за неналежне оформлення трудових відносин

Рішенням суду апеляційної інстанції підтверджено правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск працівників до роботи без належного оформлення трудових відносин.

В ході проведеного інспекційного відвідування в одному із районів області у фізичної особи - підприємця, що займається промисловою обробкою деревини групою інспекторів праці виявлено порушення ч.3 ст.24 КЗпП України в частині допуску трьох працівників до роботи без належного оформлення із ними трудових відносин.

За дане порушення законодавства про працю Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області на фізичну особу-підприємця винесено постанову якою накладено штраф у розмірі 375 570 гривень.

Не погодившись з даним рішенням фізична особа - підприємець звернувся з адміністративним позовом до суду із вимогою скасувати постанову з підстав її протиправності.

За результатами розгляду адміністративної справи Восьмий апеляційний адміністративний суд дійшов висновку, що фізичною особою-підприємцем допущено порушення  вимог ч.3 ст. 24 КЗпП України, а саме здійснено допуск працівників до роботи без належного оформлення із ними трудових відносин.

Таким чином Постанова про накладення штрафу на фізичну особу-підприємця у розмірі 375 570 грн. визнана правомірною та підлягає стягненню у примусовому порядку.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67