Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Семінар на тему: «Основні вимоги законодавства з охорони праці та організація роботи з охорони праці на підприємствах Долинщини»
---

Семінар на тему: «Основні вимоги законодавства з охорони праці та організація роботи з охорони праці на підприємствах Долинщини»

В Долині відбувся семінар на тему: «Основні вимоги законодавства з охорони праці та організація роботи з охорони праці на підприємстві». Організаторами заходу стали Управління Держпраці в Івано-Франківській області, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та Долинське відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Олег Шендирівський розповів працівникам, відповідальним за охорону праці на підприємствах Долинщини про організацію роботи з охорони праці та отримання дозволів на виконання певних видів робіт, проаналізував виробничий травматизм та окреслили профілактичні заходи щодо їх зменшення.

Присутнім надано роз’яснення щодо нових змін до порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107 та  про запровадження нового порядку розслідування нещасних випадків, застосування закону України « Про охорону праці» в колективних договорах та загалом про дотримання вимог законодавства.

Завершився семінар у формі діалогу, де кожен міг задати своє запитання та отримати фахову відповідь.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67