Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Всеукраїнський тиждень права в Інституті економіки та управління у нафтогазовому комплексі ІФНТУНГу
---

Всеукраїнський тиждень права в Інституті економіки та управління у нафтогазовому комплексі ІФНТУНГу

До Всеукраїнського тижня права спеціалісти Управління Держпраці в Івано-Франківській області провели зустріч зі студентами Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі ІФНТУНГу.

Мета візиту - висвітлення питань державної політики щодо захисту неповнолітніх у сфері законодавства про працю, охорону праці та загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Ольга Ткачівська розповіла студентам про необхідність оформлення трудових відносин, що є наслідком соціального захисту працівників. Особлива увага під час виступу приділена питанням прав молоді на працю, надання пільг і компенсації, які поширюються на осіб молодше 18 років в період їх роботи та обов’язковість проходження медичного огляду до прийняття на роботу та в подальшому щорічно до виповнення 21 року. Крім того, наголошено про відповідальність за порушення вимог трудового законодавства.

Олег Шендерівський ознайомив студентів з державною політикою в галузі охорони праці. У своєму виступі він наголосив про створення на робочих місцях відповідно до нормативно-правових актів безпечних умов праці, про проведення навчання керівників та працівників з охорони праці. Також було наведено декілька прикладів про нещасні випадки, які трапляються на виробництві та в процесі виконання трудових обов’язків.

В ході спілкування студентам було наголошено про необхідність дотримання вимог чинного законодавства як роботодавців так і працівників, а також про необхідність дбати про безпеку і здоров’я особисту і оточуючих людей в процесі праці.

 

Довідка: Генеральною асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року було проголошено Загальну декларацію прав людини. Указом Президента від 08 грудня 2008 року № 1149 «Про всеукраїнський тиждень права» в Україні щорічно проводиться загальнодержавна акція - Тиждень права.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67