Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Інспектори Управління Держпраці з нагоди Всеукраїнського тижня права взяли участь в семінар-тренінгу з протидії торгівлі людьми
---

Інспектори Управління Держпраці з нагоди Всеукраїнського тижня права взяли участь в семінар-тренінгу з протидії торгівлі людьми

З метою попередження злочинів з торгівлі людьми та з нагоди Всеукраїнського тижня права, 09 грудня 2019 року для державних інспекторів Управління Держпраці в Івано-Франківській області проведено навчальний семінар-тренінг на тему «Протидія торгівлі людьми. Ідентифікація осіб, постраждалих від торгівлі людьми».

 Захід відбувся на виконання комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2019 рік, який проведено БО «Благодійний фонд «Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ» спільно з Департаментом соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації.

Під час тренінгу особливу увагу інспекторів праці зосереджено на масштаби торгівлі людьми та групи ризику, ідентифікацію постраждалих та індикатори, що вказують на ситуацію торгівлі людьми, суб’єкти взаємодії та їх повноваження.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67