Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Начальник Управління Держпраці взяв участь в щорічній семінар-нараді підприємств Групи Нафтогаз
---

Начальник Управління Держпраці взяв участь в щорічній семінар-нараді підприємств Групи Нафтогаз

Ігор Росипайло взяв участь у науково – практичній галузевій семінар – нараді «Охорона праці, цивільний захист, екологічна, пожежна та промислова безпека у нафтогазовій галузі України».

За ініціативи НАК Нафтогаз з 9 по 14 грудня 2019 року у місті Яремче відбувається науково – практична галузева семінар – нарада «Охорона праці, цивільний захист, екологічна, пожежна та промислова безпека у нафтогазовій галузі України».

«За останній період в законодавстві проведено багато змін з питань нормативно – правових актів у сфері охорони праці. Зокрема, запроваджено пілотний модуль он – лайн системи перевірок ІАС, який містить річні плани перевірок, а також детальну інформацію про результати їх проведення», - зазначив Ігор Росипайло при зверненні до учасників семінару.

Метою проведення даної наради є аналіз стану охорони праці, цивільного захисту, екологічної, промислової та пожежної безпеки, запобігання надзвичайним ситуаціям, безпеки дорожнього руху, надійності транспортування газу і нафти та енегроефективності на підприємствах, впровадження додаткових заходів з удосконалення організації робіт, направлених на зниження рівня аварійності, травматизму, промислових ризиків.

«Формування культури безпеки праці на виробництві є пріоритетним завданням кожного керівника та працівника. Превентивна робота, яка проводиться Управлінням, зосереджена в першу чергу на інформування роботодавців та працюючих про неприпустимість порушень вимог певних норм, правил, які можуть спричинити травматизм чи нещасний випадок або призвести до аварійної ситуації. Ми будемо і надалі продовжувати проводити такі заходи і готові до плідної співпраці», - наголосив начальник Управління.

Учасники обмінялися досвідом та обговорювали механізми покращення комунікацій серед підприємств Групи Нафтогаз з метою більш ефективного функціонування на підприємствах системи управління охороною праці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67