Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Інспектори Управління Держпраці прочитали лекцію для студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
---

Інспектори Управління Держпраці прочитали лекцію для студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

В рамках Всеукраїнського тижня права головні державні інспектори Управління Держпраці в Івано-Франківській області прочитали лекцію для студентів спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС ознайомив студентів з державною політикою в галузі охорони праці. Олег Шендирівський розповів студентам про організацію роботи з охорони праці на підприємствах, установах, організаціях, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. У своєму виступі він наголосив на створенні на робочих місцях безпечних умов праці, про проведення навчання керівників та працівників з охорони праці. Також було наведено декілька прикладів про нещасні випадки, які трапляються на виробництві та в процесі виконання трудових обов’язків.

Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці та експертизи умов праці Андрій Гаман розповів про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці, встановлення працівникам пільг і компенсацій за роботу у важких і шкідливих умовах праці та щодо дотримання санітарного законодавства у сфері гігієни праці.

В ході спілкування студентам було наголошено на необхідності дотримання вимог чинного законодавства як роботодавців так і працівників, а також про необхідність дбати про безпеку і здоров’я особисту і оточуючих людей в процесі праці. Присутні мали можливість поставити представникам Управління Держпраці свої запитання та отримати вичерпні відповіді і роз’яснення.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67