Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Лекція для учнів Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва та Вищого професійного училища № 21
---

Лекція для учнів Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва та Вищого професійного училища № 21

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Головні завдання Тижня - показати важливість правової освіти українців, виховати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

У рамках заходів головним державним інспектором відділу з питань гігієни та експертизи умов праці Оксаною Острижнюк та головним державним інспектором відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці в Івано-Франківській області Володимиром Семчуком прочитано ведено лекцію в Івано-Франківському професійному ліцеї автомобільного транспорту і будівництва та у Вищому професійному училищі № 21 на тему: «Загальні гарантії прав працівників на належні, безпечні і здорові умови праці. Захист прав неповнолітніх».

Захід проведено з метою покращення обізнаності підростаючого покоління стосовно прав кожної людини на гідні і безпечні умови праці згідно чинного законодавства.

«Одне з базових прав людини – це право на гідні умови праці. Воно гарантує кожній людині право на працю, на вільний вибір роботи, на справедливі і сприятливі умови праці, на справедливу і задовільну винагороду, яка забезпечує гідне людини існування, її самої та її сім’ї, на відпочинок і дозвілля, включаючи право на розумне обмеження робочого дня та на оплачувану періодичну відпустку, на забезпечення у разі безробіття, хвороби, інвалідності… чи іншого випадку втрати засобів до існування через незалежні від неї обставини, на особливе піклування про материнство та дитинство. Більшість прав і свобод, закріплених у Загальній декларації прав людини, знайшло своє відображення в Конституції України і повною мірою відповідають Європейській конвенції про захист прав і основних свобод людини. Право на працю, згідно з положеннями статті 43 Конституції України, включає також право на належні, безпечні та здорові умови праці».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67