Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Привітання з Днем захисника України!
---

Привітання з Днем захисника України!

                                                                    Привітання з Днем захисника України!

14 жовтня в Україні вперше будуть відзначати День захисника України під гаслом «Сила нескорених». Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Сьогодні наші захисники виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту нашої держави.

З нагоди свята, колектив Управління Держпраці в Івано-Франківській області вітає захисників України! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, мирного неба, успішно виконувати свій обов’язок перед Українською державою та її народом, звершення всіх Ваших мрій та бажань, добра і світлих днин Вашим родинам.

Найтепліші слова вдячності висловлюємо нинішнім захисникам, чиї подвиги завжди будуть взірцем самовідданого служіння рідній Батьківщині.

Слава Вам і слава Україні!

 

  Довідка:

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

Свято встановлено 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. Цим же указом скасовано указ Президента України Леоніда Кучми 1999р., яким встановлювалося свято — День захисника Вітчизни, що відзначалося щорічно 23 лютого.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67