Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Ігор Росипайло прийняв участь у семінарі – «круглому столі» «Легалізація та охорона найманої праці – соціальна захищеність кожного працюючого»
---

Ігор Росипайло прийняв участь у семінарі – «круглому столі» «Легалізація та охорона найманої праці – соціальна захищеність кожного працюючого»

За ініціативи Івано–Франківської міської ради відбувся семінар – «круглий стіл» на тему «Легалізація та охорона найманої праці – соціальна захищеність кожного працюючого».

«Держпраці виконує не лише наглядову, а й контрольну діяльність, якщо ми говоримо про міські ради і ОТГ, перш за все ми зорієнтовані на інформаційно-роз’яснювальній роботі. Тобто ми йдемо шляхом упередження виявлення правопорушення та їх вчасне усунення, бо наше завдання не накласти фінансову санкцію, а запобігти порушенням. Ми завжди йдемо на зустріч бізнесу», - зазначив начальник Управління.

Учасники обговорили питання офіційного працевлаштування, організації роботи з охорони праці на підприємствах, стану виробничого травматизму та профілактики його запобіганню.

Міська рада прозвітувалась про проведену роботу в напрямку легалізації трудових відносин, а також окреслили основні напрямки роботи у 2020 році.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67