Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Нарада з працівниками фізичної особи-підприємця міста Яремче
---

Нарада з працівниками фізичної особи-підприємця міста Яремче

Головними державними інспекторами Управління Держпраці в Івано-Франківській області  відділів: нагляду в АПК та СКС Марією Возняк та нагляду на виробництві та об’єктах підвищеної небезпеки Олегом Крочаком проведено нараду з працівниками фізичної особи-підприємця Бабінського Івана Васильовича міста Яремче.          

Головний державний інспектор Марія Возняк роз’яснила порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, про організацію проведення інструктажів з питань охорони праці, про проходження стажування і допуск працівників до роботи. Звернула увагу на питання спеціального навчання і перевірки знань працівників та посадових осіб, які безпосередньо зайняті на роботах, зазначених у Переліку робіт з підвищеною небезпекою; про дотримання вимог безпеки при експлуатації машин, механізмів, електрообладнання та про дотримання вимог охорони праці працівниками закладів громадського харчування та соціально-культурної сфери. Також поінформувала про порядок отримання дозволів та декларацій при експлуатації машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки, про стан травматизму на підприємствах соціально-культурної сфери та заходи по їх запобіганню.

Головний державний інспектор відділу державного нагляду на виробництві та об’єктах підвищеної небезпеки управління Олег Крочак  поінформував про рівень травматизму під час експлуатації систем газопостачання в невиробничій сфері та дотримання вимог безпеки газоспоживального обладнання в закладах громадського харчування та місцях масового скупчення людей в 2018-2019 роках і наголосив про необхідність неухильного дотримання вимог Правил безпеки систем газопостачання.

Дана нарада проведена в рамках Всеукраїнського тижня права та з метою посилення роботи з питань попередження виробничого травматизму працівників закладів громадського харчування та соціально-культурної сфери.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67