Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В Калуському районі проведено семінар на тему: «Основні вимоги законодавства з охорони праці та організація роботи з охорони праці на підприємстві»
---

В Калуському районі проведено семінар на тему: «Основні вимоги законодавства з охорони праці та організація роботи з охорони праці на підприємстві»

В приміщенні управління соціального захисту населення Калуської районної державної адміністрації для керівників підприємств, фізичних осіб - підприємців Калуського району проведено навчальний семінар на тему: «Основні вимоги законодавства з охорони праці та організація роботи з охорони праці на підприємстві».

Безпосередню участь в семінарі брали головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці в Івано-Франківській області – Олег Шендирівський, головний спеціаліст – страховий експерт з охорони праці Калуського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України – Любомир Довжанський, представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації: заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці та сім’ї – Наталія Мазур,  головний спеціаліст відділу з питань праці та сім'ї – Леся Фреїв.

Розпочала семінар заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці та сім’ї – Наталія Мазур, яка ознайомила присутніх з районною Програмою поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019-2020 роки, а також з новими змінами в порядку реєстрації колективних договорів.

Головним державним інспектором Управління Держпраці в Івано-Франківській області висвітлювалось питання про організацію роботи з охорони праці у суб'єктів господарювання. Він ознайомив присутніх з сферою дії Закону України «Про охорону праці», з діючими законодавчими і нормативно-правовими актами з охорон праці та державною політикою в галузі охорони праці. У своєму виступі він доповів, що під час укладання трудового договору роботодавець повинен проінформувати працівника під розписку про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів.

Олег Шендирівський наголосив, що умови праці на робочому місці, безпека технологічних процесів, машин, механізмів, устаткування та інших засобів виробництва, стан засобів колективного та індивідуального захисту, що використовуються працівником, а також санітарно-побутові умови повинні відповідати вимогам законодавства та нормативно-правовим актам з охорон праці. Ним було наведено декілька повчальних прикладів щодо настання нещасних випадків, які траплялись та виникали на виробництві під час виконання трудових обов’язків працівниками.

Про нещасні випадки на виробництві та їх профілактику розповів головний спеціаліст – страховий експерт з охорони праці Калуського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України – Любомир Довжанський.

Головний спеціаліст відділу з питань праці та сім'ї – Леся Фреїв нагадала присутнім про необхідність проведення атестації робочого місця за умовами праці, як одного із основних заходів соціального захисту працівника.

Під час навчального семінару надано відповіді на ряд запитань учасників щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці.

Також було наголошено, що найціннішим скарбом є людське життя та здоров’я, отож роботодавцям потрібно стояти на теренах їх захисту.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67