Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Ігор Росипайло про підприємства-боржники області в інтерв’ю ОТБ «Галичина»
---

Ігор Росипайло про підприємства-боржники області в інтерв’ю ОТБ «Галичина»

Начальник Управління Держпраці в Івано – Франківській області Ігор Росипайло поспілкувався з журналістами щодо підприємств – боржників області.

«Питання щодо своєчасності виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі Управління Держпраці в Івано – Франківській області», - наголосив Ігор Росипайло.

У межах своїх повноважень Управління здійснює постійний моніторинг та проведення роз’яснювальної роботи в установах, де можливий ризик виникнення заборгованості по виплаті заробітної плати. Крім того, за зверненням працівників та за інформацією місцевих органів виконавчої влади Управлінням проведено контрольні заходи з питань своєчасності виплати заробітної плати.

«Згідно статистичних даних Єдиного реєстру підприємств – боржників станом на грудень 2019 року у області є 6 підприємств – банкрутів, у яких загальна сума заборгованості складає 22218,7 тисяч гривень», - зазначив начальник Управління.

Протягом січня – листопада 2019 року Управлінням проводились контрольні заходи підприємств – боржників у формі інспекційних відвідувань.

Матеріали відвідувань установ – боржників відправлено на розгляд тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67