Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Лекція для студентів Вищого художнього професійного училища №3 в м. Івано-Франківськ
---

Лекція для студентів Вищого художнього професійного училища №3 в м. Івано-Франківськ

Головні державні інспектори відділу з питань трудових відносин та зайнятості Управління Держпраці в Івано-Франківській області Надія Винник та Зоряна Вань провели лекцію для студентів першого курсу Вищого художнього професійного училища №3 в м. Івано-Франківськ на тему: «Праця неповнолітніх: права, гарантії, обмеження».

Інспекторами праці наголошено, що трудове законодавство України встановлює  низку спеціальних гарантій та пільг для неповнолітніх, виділяючи їх таким чином в окрему категорію особливих суб’єктів трудових відносин.

Студентів поінформовано, що у своїй діяльності інспектори праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області покликані захищати права працівників будь-якого віку, зокрема і неповнолітніх, тому одним із напрямків здійснення заходів державного нагляду Управління є перевірки дотримання роботодавцями трудового законодавства в частині працевлаштування працівників до 18 років та запобігання економічній експлуатації молоді, дітей та виконанню робіт, що небезпечні для їхнього здоров'я та життя.

Студенти даного закладу дізналися про мінімальний вік прийняття неповнолітніх на роботу, заборону залучення неповнолітніх до робіт, на яких забороняється застосування праці осіб молодше вісімнадцяти років, граничні норми підтримання і переміщення речей неповнолітніми та інші державні гарантії.

Інспектори відповіли на запитання студентів і зазначили, що кожна людина володіє правами незалежно від віку, раси, статті, мови, релігії, політичних переконань, соціального стану, національності і вона повинна відстоювати їх.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67