Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » На зустрічі з представникам бізнесу Івано-Франківщини обговорили питання легалізації найманих працівників
---

На зустрічі з представникам бізнесу Івано-Франківщини обговорили питання легалізації найманих працівників

В Івано-Франківському обласному об’єднанні ВУТ «ПРОСВІТА» ім. Т.Шевченка відбулась зустріч представників Управління Держпраці, податкової служби області, управління праці та облспожив спілки з представниками бізнесу та громадських організацій Івано-Франківщини щодо легалізації найманих правників та відповідальності за порушення трудового законодавства.

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області наголосив на ризиках неофіційного працевлаштування, як для роботодавців так і для працівників: «Для працівника - це втрата всіх гарантій у сфері праці. Такі працівники залишаються без відповідного соціального захисту та належного в майбутньому пенсійного забезпечення. Для роботодавця ризики полягають у фінансових втратах».

Присутнім також наголосили на виконанні доручення Прем’єр-міністра України щодо проведення заходів спрямованих на детінізацію зайнятості в сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування. Починаючи з лютого розпочався другий етап кампанії, а це вже контрольно-перевірочні заходи. Однак вже тепер у разі виявлення фактів використання роботодавцями найманих осіб без належного оформлення, таким порушникам доведеться сплатити штраф. Особливу увагу буде звернуто на роботодавців, які мають найвищий ризик використання незадекларованої праці та під час інформаційної кампанії мали неоформлених працівників.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67