Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Начальник Управління Держпраці взяв участь в засіданні колегії Головного управління Пенсійного фонду України в області
---

Начальник Управління Держпраці взяв участь в засіданні колегії Головного управління Пенсійного фонду України в області

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло взяв участь в засіданні колегії Головного управління Пенсійного фонду України в області.

У роботі колегії також взяли участь члени колегії та керівники сервісних центрів управління обслуговування громадян та керівники структурних підрозділів Головного управління.

Головними темами обговорення стало підбиття підсумків роботи органів Пенсійного фонду України в області у 2019 році та основні пріоритети діяльності на 2020 рік. Присутні також обговорили спільні заходи на виконання доручення прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами із виявлення неоформлених працівників.

Впродовж січня інспектори Управління Держпраці спільно з представниками органів Пенсійного фонду, Державної податкової служби, Державної служби зайнятості, Держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування проводили інформаційні заходи щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин серед підприємців найбільш ризикованих сфер діяльності.

З 1 лютого розпочався другий етап кампанії з детінізації зайнятості - планування проведення інспекційної кампанії. Особливу увагу буде звернута на роботодавців, які мають найвищий ризик використання незадекларованої праці та під час інформаційної кампанії мали неоформлених працівників, і власне третій етап – проведення інспекційної кампанії.

Ігор Росипайло подякував за продуктивну співпрацю з Пенсійним фондом в області та відзначив суттєві досягнення. Окреслюючи напрями спільної роботи на 2020 рік він зауважив: «Результатом нашої спільної роботи мають стати високі показники з легалізації праці в області та продовження конструктивної співпраці з роботодавцями, профспілками та іншими органами контролю Івано-Франківщини».

По закінченні сторони погодились і надалі проводити спільну роботу спрямовану на виконання заходів направлених на детінізацію трудових відносин та доходів населення.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67