Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Працівникам ТОВ «Снятинська птахофабрика» наголошено на дотримані основних вимог з охорони праці
---

Працівникам ТОВ «Снятинська птахофабрика» наголошено на дотримані основних вимог з охорони праці

З 17 по 20 лютого 2020 року комісією Управління Держпраці в Івано-Франківській області проведено планову перевірку додержання законодавства у сферах промислової безпеки та охорони праці у ТОВ «Снятинська птахофабрика». На птахофабриці задіяно 132 працівники. Перевіркою виявлено 43 порушення вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці. За результатами перевірки складено акт, а на усунення порушень керівнику видано припис. За допущенні порушення до адміністративної відповідальності притягнутий начальник комбікормового виробництва.

На оперативній нараді голова комісії, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК і СКС Управління Держпраці, Микола Олексюк довів результати перевірки до керівників структурних підрозділів і спеціалістів товариства.

При цьому, Микола Олексюк звернув увагу присутніх на необхідність дотримання працівниками правил поводження з машинами, механізмами, устаткуванням, виконанням робіт відповідно до вимог з охорони праці; роз’яснив вимоги охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна.

Головний державний інспектор наголосив, що під час виконання робіт важливу роль відіграє організація проведення ремонту, обслуговування техніки та обладнання, дотримання вимог нормативних актів, в тому числі Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, Правил дорожнього руху та інших. Важливим питанням залишається огляд техніки і випуск її на лінію.

Директор товариства зобов’язав працівників виконувати вимоги інструкцій з охорони праці та висловив впевненість, що вони працюватимуть без травм та порушень вимог охорони праці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67