Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Заходи щодо профілактики коронавірусу тривають
---

Заходи щодо профілактики коронавірусу тривають

Під час відвідувань суб’єктів господарювання Косівського району, зокрема, магазину "Комп’ютерний всесвіт", магазину "Elishop" (ФОП Григорчук Е.Д.), магазину чоловічого одягу (ФОП Григорчук А.М.), салону манікюру (ФОП Палійчук М.І.) та інших закладів головний державний інспектор відділу з питань гігієни та експертизи умов праці Валентина Соколовська поінформувала роботодавців та працівників про заходи профілактики інфікування коронавірусом COVID-2019.

Рекомендаціями для працівників щодо реагування на COVID-19:

- обробляти руки дезінфекційними спиртовмісними засобами або мити руки з милом не менше 20 секунд;

- у випадку симптом гострого респіраторного захворювання, працівник повинен повідомити свого керівника та залишатися вдома;

- регулярно проводити прибирання на робочому місці: очищати поверхні, стільниці та дверні ручки відповідними засобами для чищення.

Роботодавцям рекомендовано, якщо на роботу вийшов працівник з гострим респіраторним захворюванням, його слід відокремити від інших працівників та негайно направити додому. 

При плануванні відряджень варто дотримуватися рекомендацій.

Під час роз’яснення представники Управління розповсюджують матеріали із заходами профілактики щодо розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 серед працівників

 

Довідка Міністерства охорони України

В Україні підтверджено один випадок COVID-2019. Хворобу виявлено у чоловіка в Чернівецькій області, який з дружиною повернулися з подорожі в Італію, почувався погано. Дружина хворого як контактна особа знаходиться під самоізоляцією вдома. За нею встановлено медичне спостереження. Чоловік госпіталізований, ізольований та знаходиться під медичним наглядом. Зразок матеріалу відібраного від захворілого відправлено для остаточного підтвердження до Лондона. В області відповідні фахівці здійснюють увесь спектр протиепідемічних заходів та відстеження контактів. 

По всій Україні у визначених медичних закладах продовжуються навчання (симуляційні вправи) на випадок фіксації коронавірусу.

Станом на ранок 05 березня 2020 року було зареєстровано 95 416 випадків захворювання COVID-19, з них 3285 закінчились смертю, у той же час 53 278 (55,6%) осіб одужали, за межами Китаю зафіксовано 14 850 випадків у 75 країнах світу, в Україні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19.

На території Європейського регіону ВООЗ зареєстровано 4250 випадків захворювання COVID-19 та 113 летальних випадків (Італія - 3089, Франція - 285, Іспанія - 200, Німеччина - 262, Великобританія - 89, Швейцарія - 57, Норвегія - 33, Швеція - 35, Австрія - 27, Греція - 9, Ізраїль - 15, Нідерланди - 28, Хорватія -9, Фінляндія - 7, Азербайджан - 3, Грузія-3, Данія- 10, Румунія-4, Росія - 3, Чехія - 5, Португалія - 5, Бельгія - 8, Ісландія - 26, Сан-Марино - 16, Угорщина - 2, Ірландія - 2, Білорусь-6, Естонія - 2, Монако, Польша, Північна Македонія, Вірменія, Литва, Латвія, Андорра, Люксембург, Україна по одному випадку).

https://moz.gov.ua/article/news/operativna-informacija-pro-poshirennja-koronavirusnoi-infekcii-2019-ncov-

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67