Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » З роботодавцями будівельної галузі Тисменицького району обговорили питання легалізації праці та заходи профілактики інфікування коронавірусом
---

З роботодавцями будівельної галузі Тисменицького району обговорили питання легалізації праці та заходи профілактики інфікування коронавірусом

В приміщенні Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся спільний семінар з роботодавцями району на тему «Легальна робота – соціальна захищеність і соціальна відповідальність».

Даний захід відбувся на виконання доручень Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці та оптимізації визначення процедури розміру заробітної плати у будівельній галузі та з метою інформування роботодавців про заходи профілактики інфікування коронавірусом COVID-2019.

В заході взяли участь: Оксана Острижнюк - головний державний інспектор відділу з питань гігієни та експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області, Іван Пилипенко - заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Тисменицького управління ГУДПС в Івано-Франківській області, Петро Данилюк - директор Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Тетяна Грєшнікова - начальник відділу взаємодії з роботодавцями.

Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості та заробітної плати. Боротьба з тіньовою зайнятістю виходить на новий рівень. У рамках розгорнутої урядової компанії з детінізації кожна з держустанов робить внесок у загальну справу. Небезпека «тіньової» зарплати, як і «тіньової» зайнятості, полягає не тільки у тому, що бюджет недоотримує кошти, мінімізується надходження до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування, а особливо в тому, що люди не матимуть змоги отримувати соціальні виплати та пенсію, яка відповідає рівню їх реальної зарплати.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67