Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » До Всеукраїнського тижня права для студентів Коледжу електронних приладів ІФНТУНГ фахівцями Управління проведено лекцію
---

До Всеукраїнського тижня права для студентів Коледжу електронних приладів ІФНТУНГ фахівцями Управління проведено лекцію

З нагоди Всеукраїнського тижня права та на виконання наказу Державної служби України з питань праці начальником відділу з питань експертизи умов праці Ткачівською Ольгою Василівною та начальником відділу нагляду АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ковалюком Михайлом Андрійовичем 06 грудня 2016 року для студентів Коледжу електронних приладів ІФНТУНГ було прочитано лекцію на тему: «Права неповнолітніх працівників на працю та безпечні умови праці».

В ході лекції були висвітлені питання щодо прав молоді на працю, зокрема: надання молоді першого робочого місця; встановлення пільг щодо тривалості робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці, встановлених законодавством України; рівності у трудових правовідносинах до прав повнолітніх; створення необхідних умов для поєднання роботи з навчанням, оплати праці за час виробничого навчання, перекваліфікації або навчання іншим спеціальностям та інші питання щодо застосування норм трудового законодавства. Крім того, Ольга Ткачівська наголосила на необхідності офіційного оформлення трудових відносин з роботодавцем з метою соціального захисту працівника в майбутньому.

Михайло Ковалюк під час лекції розповів про створення нормативно-правових актів, які регулюють вимоги законодавства про охорону праці. Зокрема, було акцентовано увагу на державній політиці в галузі охорони праці, право громадян на: охорону праці під час укладення трудового договору та під час роботи; на пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці; обов’язковість проходження працівниками певних категорій медичних оглядів; на відшкодування шкоди у разі ушкодження здоров’я; обов’язок роботодавця створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умов праці відповідно до нормативно-правових актів та забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

Студентам також було наголошено на обов’язок працівника дбати про особисту безпеку і здоров’я, безпеку оточуючих людей в процесі праці, знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці.

 

Довідка: Генеральною асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року було проголошено Загальну декларацію прав людини. Указом Президента від 08 грудня 2008 року № 1149 «Про всеукраїнський тиждень права» в Україні щорічно проводиться загальнодержавна акція - Тиждень права.

 

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67