Зробити домашньою|Додати в обране
 



 
» » Для студентів Вищого художнього професійного училища №3 до Тижня права проведено лекцію
---

Для студентів Вищого художнього професійного училища №3 до Тижня права проведено лекцію

В Україні відповідно до Указу Президента від 08 грудня 2008 року № 1149 «Про всеукраїнський тиждень права» щорічно проводиться загальнодержавна акція - Тиждень права.
З метою проведення такої акції до Всеукраїнського тижня права начальником відділу з питань експертизи умов праці Ткачівською Ольгою Василівною та головним державним інспектором відділу нагляду АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області Гринишиним Василем Тарасовичем для учнів Вищого художнього професійного училища №3 06 грудня 2016 року було прочитано лекцію на тему: «Захист прав неповнолітніх на робочому місці»
Ткачівською О.В. до відома учнів училища було доведено інформацію щодо прав неповнолітніх на працю. Першочергово було наголошено на правильність оформлення трудових відносин з роботодавцем. Роз’яснено про тривалість робочого часу та відпочинку неповнолітніх, черговість надання щорічних відпусток, створення необхідних умов для поєднання роботи з навчанням та піднято інші питання щодо застосування норм трудового законодавства. На запитання студентів була надана відповідь про відмінність трудового та цивільно-правового договору.
Гринишин В.Т. звернув увагу слухачів на необхідність дотримання вимог законодавства про охорону праці як роботодавцями так і самими працівниками. Так як ВХПУ №3 готує фахівців деревообробної галузі та з метою усвідомлення підростаючого покоління - дбати про безпеку на робочому місці, як і свою, так і оточуючих людей, Василь Тарасович розповів на прикладах про найбільші нещасні випадки, які траплялися з працівниками даної галузі.

Довідка: нинішнє Вище художнє професійне училище №3 м. Івано-Франківська засноване в 1947 році як Станіславський учбово-виробничий комбінат з метою організації виробництва меблів і підготовки майстрів-червонодеревців.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67