Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » На Івано-Франківщині готуються до дитячого оздоровчого сезону
---

На Івано-Франківщині готуються до дитячого оздоровчого сезону

Івано-Франківською обласною робочою групою, до складу якої включена головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці Марія Возняк, перевірено стан готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до проведення оздоровчої кампанії у літній період 2020 року.

Робоча група відвідала дитячі лікувально-оздоровчі комплекси «Дружба» (с. Новоселиця Долинського району), «Прикарпатські зорі» (с. Слобода Коломийського району), дитячі заклади санаторного типу «Перлина Карпат» (с. Витвиця Долинського району) та «Карпатські зорі» (м. Косів).

Під час візитів головним державним інспектором надано керівникам оздоровчих закладів конкретні рекомендації щодо приведення устаткування, електричних мереж, будівель, території до вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, допуску працівників до роботи тільки після проведеного навчання та інструктування.

Крім цього, проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог трудового законодавства, про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та про відповідальність роботодавців за порушення вимог законодавства про працю та охорону праці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67