Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В Івано-Франківській ОДА обговорили питання легалізації трудових відносин та заробітної плати
---

В Івано-Франківській ОДА обговорили питання легалізації трудових відносин та заробітної плати

В Івано-Франківській обласній державній адміністрації під час наради з керівниками територіальних органів центральних органів виконавчої влади, головами районних державних адміністрацій, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації обговорили питання легалізації трудових відносин  та заробітної плати в області.

Ігор Росипайло наголосив: «Протягом серпня інспекторами праці в області проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з попередження, як працівників про негативні наслідки неофіційного працевлаштування, так і роботодавців – про можливе застосування санкцій за порушення законодавства про працю. Починаючи з 1 вересня розпочнуться масові перевірки з виявлення неоформлених працівників та виплати заробітної плати в конверті. Керівники підприємств та установ, де не виплачується або не в повному обсязі виплачується заробітна плата, будуть притягуватись до адміністративної та кримінальної відповідальності».

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області звернувся до голів районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад спільно провести інформаційну кампанію щодо належного оформлення трудових відносин.

Посадові особи Держпраці спільно з податківцями будуть аналізувати заробітну плату на підприємстві та середньогалузеву, підприємства в яких заробітна плата виплачується на рівні мінімальної попадають в зону ризику.

Проведення будівельних, ремонтних та інших робіт, які фінансуються з державного чи місцевого бюджетів також знаходиться на контролі перевіряючих органів. Буде перевірятись співвідношення заявленої заробітної плати в тендерній документації до фактично виплачених коштів працівникам.  

Планується охопити усі сфери діяльності, але в першу чергу – основна увага буде приділена сферам сільського господарства, будівництва, торгівлі, громадського харчування, готельно-ресторанного бізнесу, які є найбільш критичними в плані використання незадекларованої праці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67