Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Обговорено організацію проведення заходів легалізації тіньової зайнятості
---

Обговорено організацію проведення заходів легалізації тіньової зайнятості

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло та начальник Головного управління ДПС в області Ірина Столярик провели спільну нараду з питань легалізації тіньової зайнятості та організації проведення інспекційних заходів.

З 1 вересня 2020 року заплановано проведення масштабної інспекційної кампанії, під час якої будуть здійснюватися заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю з питань виявлення неоформлених трудових відносин. Заходами контролю будуть охоплені суб’єкти господарювання, у яких за результатами інформаційної кампанії встановлена невідповідність фактичної кількості працівників даним Реєстру застрахованих осіб та у яких відсутня позитивна динаміка працевлаштування.

Окрему увагу приділили питанню виплати в повній мірі заробітної плати найманим працівникам в юридичних осіб, які проводять будівельні та ремонтні роботи за кошти державного чи місцевого бюджетів. Планується перевіряти співвідношення заявленої заробітної плати в тендерній документації до фактично виплачених коштів працівникам.

Під час зустрічі посадовці обговорили механізм відстеження та притягнення до відповідальності працедавців за виплату заробітної плати «в конверті».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67