Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Взаємодія Управління Держпраці та Івано-Франківського обласного центру зайнятості щодо легалізації праці
---

Взаємодія Управління Держпраці та Івано-Франківського обласного центру зайнятості щодо легалізації праці

За участі керівників Управління Держпраці та Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулась робоча зустріч з питань легалізації зайнятості та виплати заробітної плати.

Ігор Росипайло наголосив: «Головним напрямом діяльності Управління Держпраці є забезпечення дотримання суб’єктами господарської діяльності вимог чинного законодавства як про працю, так і охорону та гігієну праці, а не накладання штрафів за їх порушення. Тому інформаційно-роз’яснювальна робота, яку регулярно проводять фахівці Управління, зокрема й спільно з центрами зайнятості, націлена саме на допомогу роботодавцям та їхнім працівникам, щоб уникнути у майбутньому випадків порушень законодавства».

Присутні також обговорили план проведення спільних дій спрямованих на проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів та інформаційних відвідувань роботодавців щодо оформлення трудових відносин з працівниками.

Управління Держпраці нагадує, що працюючи без оформлення трудових відносин, працівники не захищені від незаконного звільнення та можуть бути позбавлені відповідного соціального захисту та належного в майбутньому пенсійного забезпечення. Працівник, який отримує заробітну плату «в конверті», не зможе захистити свої права в судовому порядку без підтверджуючих документів про укладення трудового договору.

Легалізація робочих місць та своєчасна і повна сплата обов’язкових платежів, а також забезпечення персоналу гідною заробітною платою – це обов’язок кожного роботодавця.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67