Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » На Івано-Франківщині розпочались інспекційні відвідування з виявлення неоформлених працівників
---

На Івано-Франківщині розпочались інспекційні відвідування з виявлення неоформлених працівників

Фахівці Управління Держпраці в Івано-Франківській області продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Водночас, з 1 вересня 2020 року стартувала масштабна інспекційна кампанія з виявлення неоформлених працівників. На виконання окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці України Віталія Сажієнка інспектори Управління Держпраці спільно з органами Державної податкової служби, Пенсійного фонду, центрів зайнятості, органів місцевого самоврядування, Національної поліції проводять інспекційні відвідування з питань виявлення неоформлених працівників.

Звертаємо увагу роботодавців, у зв’язку з ухваленням 25 серпня 2020 року Верховною Радою змін до держбюджету про підвищення мінімальної заробітної плати до 5 000 грн., з 1 вересня 2020 року збільшились штрафи за порушення трудового законодавства.

За допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час при його повній зайнятості на підприємстві, виплату зарплат «в конверті» підприємство/ФОП на І-ІІІ групі оподаткування отримає лише попередження, а підприємство/підприємець на ІV групі або загальній системі оподаткування сплатить штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат - 50 000 грн.

За повторне порушення протягом двох років доведеться сплатити 30 мінімальних заробітних плат - 150 000 грн.

За недопущення до проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених працівників та виплати зарплати «у конвертах» штраф 16 мінімальних заробітних плат – 60 000 грн.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67