Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Перший заступник Голови Держпраці з робочим візитом відвідав Прикарпаття
---

Перший заступник Голови Держпраці з робочим візитом відвідав Прикарпаття

На виконання доручення т.в.о Голови Держпраці Віталія Сажієнка перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул з робочим візитом відвідав Прикарпаття.
Посадовець зустрівся з колективом Управління Держпраці та окреслив пріоритетні напрями роботи, поставленні перед територіальними Управліннями та Службою в цілому.
Особливу увагу приділив питанню захисту медичного персоналу. Зокрема, виплаті заробітної плати та всіх встановлених доплат працівникам, які задіяні в лікуванні хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Наголосив на своєчасності розслідувань гострих професійних захворювань серед медпрацівників на коронавірусну хворобу COVID-19.
Також, Ігор Гоцул акцентував на інспекційній кампанії щодо виявлення неоформлених працівників та заходах контролю у сфері охорони праці.
Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло доповів про співпрацю з соціальними партнерами, органами місцевої влади та інспекторами праці об’єднаних територіальних громад щодо виявлення незадекларованої праці. Також звернув увагу на питання аналізу стану виробничого травматизму в області та забезпечення контролю щодо створення безпечних умов праці.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67