Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин
---

Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин

Фахівці Управління Держпраці в Івано-Франківській області продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин з суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері транспорту та кур’єрської діяльності.                      

Інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Микола Олексюк поспілкувався з бухгалтером філії «Городенківська дорожня експлуатаційна дільниця» дочірнього підприємства «Івано-Франківський облавтодор» ВАТ «Автомобільні дороги України» і  роз’яснив їй вимоги трудового законодавства  та звернув увагу на  неприпустимість допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин.

Зокрема, наголосив на ризики та наслідки використання такої найманої праці. Для працівника – це втрата всіх гарантій у сфері праці: права на гідні умови праці, захист від незаконного звільнення, права на визначену тривалість робочого часу і часу відпочинку, соціальне страхування у разі втрати працездатності, і, як наслідок, права на пенсійне забезпечення. Для роботодавця ризики полягають у фінансових втратах – накладання штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, що допущений до роботи  без належного оформлення трудових.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67