Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Працівникам КНП «Городенківська ЦРЛ» надано рекомендації щодо безпечної експлуатації кисневого обладнання
---

Працівникам КНП «Городенківська ЦРЛ» надано рекомендації щодо безпечної експлуатації кисневого обладнання

Інспектори Управління Держпраці в Івано-Франківській області продовжують превентивну роботу у закладах охорони здоров’я щодо безпечної експлуатації кисневого обладнання.

Головний державний інспектор Микола Олексюк поспілкувався з працівниками комунального некомерційного підприємства «Городенківська центральна районна лікарня» та роз’яснив вимоги нормативно-правових актів, які регламентують безпеку використання кисню.

В процесі розмови інспектор звернув увагу відповідальних осіб за справний стан і безпечну експлуатацію кисневого обладнання та працівникам, які обслуговують кисневе обладнання на правильну експлуатацію кисневих балонів, кріоциліндрів та трубопроводів кисню.  

Присутнім було наголошено на необхідності стежити за витоками кисню, контроль витоків проводити тільки методом намащування мильним розчином. Не допускати проведення ремонтних робіт у разі знаходження системи під тиском, попадання масла на кисневе обладнання, паління і використання відкритого вогню в приміщеннях, де експлуатується кисневе обладнання.

Працівникам лікарні також надано Методичні рекомендації щодо безпечної експлуатації кисневих балонів, систем трубопроводів з киснем та матеріали з інформацією про небезпеки, пов’язані з експлуатацією кисню.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67