Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Про безпечне використання кисневих балонів у КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня»
---

Про безпечне використання кисневих балонів у КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня»

З роз'ясненнями стосовно вимог безпечної експлуатації кисневих балонів головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Марія Возняк побувала у КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської районної ради.

Державний інспектор поінформувала відповідальних осіб та працівників лікарні про заходи запобігання нещасним випадкам під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем в закладах охорони здоров’я.

Зокрема, наголосила, що не допускається:

  • проведення ремонтних робіт, зокрема зварювальних робіт, підтягування елементів ущільнень, заміни арматури тощо у разі знаходження системи під тиском і наявності в системі кисню;
  • використання забрудненого (замасленого) ганчір’я та застосування інструменту, що викликає іскріння під час удару;
  • появи слідів масла в радіусі 25 метрів від кисневих балонів чи кисневої установки (у випадку появ маслянистих плям необхідно негайно їх засипати піском).

Також, звернула увагу на необхідності стежити за витоками кисню, контроль витоків проводити тільки методом намащування мильним розчином. Не допускати паління і використання відкритого вогню в приміщеннях, де експлуатується кисневе обладнання.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67