Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Засідання круглого столу з охорони праці
---

Засідання круглого столу з охорони праці

Працівники відділу з питань гігієни та експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області взяли участь у засіданні круглого столу, який проходив з ініціативи управління праці Івано-Франківського міськвиконкому.

Темою для обговорення було «Охорона праці на комунальних підприємствах міста та у професійно-технічних навчальних закладах».

Дмитраш Наталія Юліївна – начальник упраління праці Івано-Франківського МВК розповіла присутнім про результати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи на комунальних підприємствах та у професійно-технічних навчальних закладах.

Прокопів Світлана Богданівна – головний спеціаліст-страховий експерт з охорони праці Івано-Франківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області повідомила про виробничий травматизм в місті Івано-Франківську та про профілактику виробничого травматизму.

Ткачівська Ольга Василівна – начальник відділу з питань гігієни та експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області ознайомила про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці, пільги та компенсації, які надаються згідно з чинним законодавством.

Острижнюк Оксана Іванівна – головний державний інспектор відділу з питань гігієни та експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області розповіла про порядок медоглядів працівників, які працюють у шкідливих умовах праці.

Зустріч була змістовною та присутні мали можливість у формі діалогу поспілкуватися з фахівцями та ознайомитися з вимогами чинного законодавства.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67