Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Продовжується превентивна робота в нафтогазовому комплексі інспекторами Держпраці
---

Продовжується превентивна робота в нафтогазовому комплексі інспекторами Держпраці

Працівникам підприємств роз’яснюють про організацію належних умов праці, дотримання вимог охорони праці, пожежної безпеки на підприємстві, з метою запобігання  порушення чинного законодавства.

Інспектори Управління Держпраці наголошують роботодавцям на важливості проведення навчань та перевірки знань з питань охорони праці, проведення інструктажів, розроблення комплексних заходів для досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці.

Роз’яснюють вимоги трудового законодавства при оформленні найманих працівників на роботу, відповідальність роботодавців за порушення вимог трудового законодавства.

Звертають увагу на ризиках та наслідках використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин. Зокрема, для працівника – це втрата всіх гарантій у сфері праці – права на гідні умови праці, захист від незаконного звільнення, права на визначену тривалість робочого часу і часу відпочинку, соціальне страхування у разі втрати працездатності, і, як наслідок, права на пенсійне забезпечення.

Особливу увагу зосереджують на дотриманні вимог безпеки при роботах з підвищеною небезпекою та додаткових ризиках, що виникають під час таких робіт.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67