Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Триває погодження планів розвитку гірничих робіт на 2021 рік
---

Триває погодження планів розвитку гірничих робіт на 2021 рік

Під головуванням начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігоря Росипайла відбулось засідання комісії з питань розгляду планів гірничих робіт з надрокористувачами на 2021 рік.

Під час розгляду планів розвитку гірничих робіт представники Управління звертали увагу на наявність спеціального дозволу на користування надрами; акту гірничого відводу; дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки і декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці; проекту розробки, затвердженого та погодженого у встановленому порядку.

Посадовці Управління Держпраці також надали консультативно-методичну допомогу щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони надр, промислової безпеки, охорони праці під час складання планів розвитку гірничих робіт на 2021 рік.

Звернули увагу, що основним завданням плану розвитку гірничих робіт є забезпечення виконання плану видобутку корисних копалин та підвищення ефективності роботи кар’єру.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67