Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » До відома суб’єктів господарювання
---

До відома суб’єктів господарювання

Наказом  Мінсоцполітики України від 23.06.17р. № 1050 введено в дію нормативно-правовий акт з охорони праці НПАОП 45.2-7.03-17  «Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках».

Ці Мінімальні вимоги встановлюють загальні вимоги до організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт згідно з переліком видів будівельних робіт, на які поширюються мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.

Вимоги даних правил поширюються на замовників, керівників будівництва, генеральних підрядників, підрядників, субпідрядників та фізичних осіб, що забезпечують себе роботою самостійно, при виконанні  будівельних робіт.

Відповідно до пункту 3 розділу ІІ, замовник або керівник будівництва зобов’язаний не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку виконання будівельних робіт направити у територіальний орган Державної служби України з питань праці попередню інформацію про виконання будівельних робіт за формою згідно з додатком, що додається.

 

Попередня інформація про виконання будівельних робіт

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67