Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Восьмим апеляційним адміністративним судом підтримано правову позицію Управління Держпраці
---

Восьмим апеляційним адміністративним судом підтримано правову позицію Управління Держпраці

Ще у 2018 році Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області було проведено інспекційне відвідування щодо дотримання фізичною особою - підприємцем, який надає послуги тимчасового розміщення, вимог Кодексу законів про працю України.

В ході проведеного заходу інспектором праці виявлено порушення ч.3 ст.24 КЗпП України, а саме допуск працівника до роботи без належного оформлення з ним трудових відносин.

За дане порушення законодавства про працю посадовими особами Управління Держпраці на фізичну особу-підприємця винесено постанову якою накладено штраф у розмірі 111 690 гривень (згідно норм законодавства яке діяло на момент виявлення порушення).

Не погодившись з даним рішенням органу державної влади фізична особа - підприємець звернувся з позовом до суду із вимогою скасувати постанову з підстав її протиправності.

За результатами розгляду справи суди першої та другої інстанції дійшли висновку, що суб’єкт господарювання здійснив допуск працівника до роботи без належного оформлення з ним трудових відносин та визнали дії Управління Держпраці правомірними і залишили постанову про накладення штрафу в силі.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67