Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » На Івано-Франківщині тривають заходи по боротьбі із нелегальним обігом та роздрібною торгівлею пальним
---

На Івано-Франківщині тривають заходи по боротьбі із нелегальним обігом та роздрібною торгівлею пальним

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля посадовими особами Управління Держпраці в Івано-Франківській області здійснюються позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог у сфері охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці та оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання, закладами, установами, у сфері управління (володіння, користування) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Фахівці Управління Держпраці в Івано-Франківській області залученні до роботи  міжвідомчої  регіональної робочої групи по боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним, утвореної при Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

Під час проведення позапланових заходів першочергово звертається увага на наявність дозвільних документів та декларацій відповідності на виконання робіт з підвищеною небезпекою, кількість машин, механізмів, устатковання та наявність дозволів на їх експлуатацію, проведення ідентифікації та декларування об’єктів підвищеної небезпеки. Крім того, проведення навчання працівників з питань охорони праці та забезпечення їх засобами індивідуального та колективного захисту тощо.

Відповідні заходи націлені на попередження порушень, що мають значний негативний вплив на права, законні інтереси, життя та здоров’я людини, захист навколишнього природнього середовища та забезпечення безпеки.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67