Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » До уваги суб’єктів господарювання! Введено в дію новий Технічний регламент!
---

До уваги суб’єктів господарювання! Введено в дію новий Технічний регламент!

Відповідно до статті 5 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”  Кабінет Міністрів України Постановою від 04.12.19 р. № 1186 затвердив «Технічний регламент шумового випромінювання у навколишнє середовище від обладнання, що використовується ззовні приміщень», який уведено в дію 11 березня 2021 року.

Цей Технічний регламент встановлює вимоги до шумового випромінювання у навколишнє середовище від обладнання, що використовується ззовні приміщень, з метою захисту здоров’я людей, охорони довкілля та обігу такого обладнання на ринку України.

Установлено, що надання на ринку та/або введення в експлуатацію обладнання, що було введено в обіг до дня набрання чинності вищезазначеною постановою, не може бути заборонено чи обмежено з причин невідповідності такого обладнання всім або окремим вимогам затвердженого Технічного регламенту.

Також даною Постановою вносяться зміни до переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 №1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд». Зокрема, сфера відповідальності Держпраці, як органу державного ринкового нагляду, доповнюється новим видом продукції: «Обладнання, що використовується ззовні приміщень».

З огляду на вище викладене, Управління Держпраці в Івано-Франківській області  звертається до суб’єктів господарювання, які здійснюють надання нехарчової продукції на ринку України, з проханням забезпечити виконання вимог зазначеного Технічного регламенту.

В разі виникнення питань по ринковому нагляду можете звертатись за консультаціями до Управління Держпраці в  Івано-Франківській області за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 67, 76018., тел.: (0342)53-76-59.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67